Job of the Week: Ofițer de vânzări și publicitate, Anglia Hockey

Suntem încântați să vă aducem detalii despre sarcina actuală a săptămânii – alimentat de GlobalsportsJobs – care este pentru un polițist de vânzări și marketing la Hockey England.

După ce a câștigat medalii la Olimpiada de la Londra, precum și la Olimpiada de la Rio, precum și cu FIH Pro League pentru a privi înainte în 2019, acesta este un moment excepțional pentru a face parte din sportul hocheiului.

Anglia Hockey (EH) recrutează pentru un polițist de vânzări și publicitate pentru a se alătura echipei lor industriale.

Raportând la șeful vânzărilor, precum și la marketing, polițistul de vânzări și publicitate va fi responsabil pentru echivalarea ratei sporite a dobânzii în hochei în vânzările de produse EH, precum și servicii; Lucrând cu atenție cu echipa de publicitate pentru a produce produse adecvate, precum și materiale de publicitate pentru a ajuta la producerea vânzărilor mai mari.

Candidatul de succes va fi necesar pentru a crește piața de afaceri a EH, pentru a satisface, precum și pentru a depăși profiturile convenite, precum și obiectivele de venituri web prin stabilirea unor produse atrăgătoare, precum și implicarea lumii afacerilor pentru creșterea capitalului propriu al mărcii EH.

EH încearcă să găsească persoane cu un istoric dovedit de realizarea eficientă a vânzărilor, precum și a țintelor de publicitate, capacitatea de a utiliza analiza Insight pentru a gestiona campaniile de publicitate, precum și o înțelegere excepțională a platformelor de publicitate.

Dacă aveți experiența adecvată, sunteți conduse de rezultate, organizate, precum și organizate cu abilități interpersonale excepționale, precum și capacitatea de a crede creativ, atunci EH ar dori să audă de la voi.

O descriere completă a sarcinii poate fi verificată prin intermediul documentului conectat.

Vă rugăm să trimiteți CV -ul dvs. (maxim 2 pagini), precum și o scrisoare de întâmpinare de o pagină.

Documente justificative

Descrierea postului

Pentru descrierea completă a sarcinii, accesați:

#SportsVenueBusiness – Platforma de frunte pentru știri, vizualizări și evoluții pe piață

Partajează acest articol

Leave a Reply

Your email address will not be published.